Solární ohřev vody

Realizujeme solární ohřev vody

Solární systémy na klíč

Solární ohřev s přitápěním

Spolupracujeme s firmou THERMO|SOLAR Žiar - 40 let zkušeností v solární technice

Využijte dotací zelená úsporám.

Úsporné, ekologicky šetrné vytápění a ohřev teplé užitkové vody

Přírodní zdroje
energie dodaná sluncem

Obnovitelný zdroj energie vznikající jadernými přeměnami  v nitru slunce zajistí ohřev teplé užitkové vody po celou dobu životnosti solárního systému.

Vlastníme osvědčení o profesní kvalifikaci k montáži solárních systémů od ministerstva obchodu a průmyslu ČR.

Náš cíl

Prioritou je spokojený zákazník. Nabízíme vám profesionální montáže, kvalitní produkty a lidský přístup na všech úrovních jednání. Abychom dostáli všem svým závazkům vůči stávajícím a budoucím zákazníkům budujeme finančně zdravou firmu bez dluhů. Jsme zásadoví a hrajeme fér.

Naše firma

Realizujeme solární ohřev vody a přitápění.Konečné ceny bez navyšování jsou u nás samozřejmostí. Dlouholetá zkušenost, stovky montáží a profesionální přístup.

Montáž solárů

Namontujeme solární zásobník a připojíme ho na solární okruh, el. topnou patronu či alternativní ohřev plynem nebo kotlem na TP. Umístíme solární kolektory na střechu domu, osadíme čerpadlovou jednotku a uvedeme solární zařízení do trvalého provozu. Předáme vám potřebné dokumenty a provedeme profesionální instruktáž.

Návrh systému

Získejte zdarma kompletní návrh solárního ohřevu vody, přitápění na klíč podle vašich představ. Solární systémy navrhujeme s přihlédnutím na počet osob, aktuální potřebu vody, sklon střechy a umístění solárních kolektorů vůči světovým stranám a lokalitě kde se nemovitost nachází. Ke všem sestavám dodáváme profesionální reporty.

Neváhejte nás kontaktovat

Michal Zrubec ∼ Robert Sršeň

kontakt: +420 605 178 300

kontakt: +420 732 251 101

email: vodo-topo-zrubec@seznam.cz

email: robert.srsen@seznam.cz

https://www.facebook.com/voda.topeni.